Archive for Prosinec, 2013


V průběhu noci odešel hlavní přístupový bod pro pásmo 5GHz. Ráno byl vyměněn za nový. Provoz by měl od dopoledne (cca 10:00) běžet standardním způsobem. V případě potíží mne ihned kontaktujte – viz odkaz poruchy zde na webu.


Prodej Hardware

posted by ivoh
Pro 27

Připomínám také, že pro klienty sítě AP Lhotka platí nabídka prodeje počítačů, notebooků, tiskáren, vybavení pro domácí sítě a dalšího za zvýhodněné ceny. Stačí zaslat na email info@pripojeni.info požadavek, představu, konkrétní model nebo jejich soupis a obratem vám zpracuji nabídku na míru.

Kromě nového hardware je k dispozici také repasovaný od značek Dell, IBM, HP a podobných.

U veškerého vybavení je možnost nastavit jej přímo pro síť AP Lhotka, popř. do notebooků a PC nainstalovat software podle požadavků.

Zboží vám bude také dovezeno až domů a na místě zprovozněno, to vše v čase podle domluvy včetně večerů a víkendů.Pozor, připomínám, že od roku 2014 nebude možné využívat platby za internet pomocí inkasa. Více viz zpráva z 24.9. zde.


PF 2014

posted by ivoh
Pro 26

Tímto bych chtěl vám všem popřát vše nejlepší do roku 2014, hlavně hodně zdraví a spokojenosti.

A na co se můžete v roce 2014 těšit?

V plánu je modernizace přístupového bodu a nové technologie pro připojení koncových klientů, což povede k vyšší stabilitě připojení.

V tomto roce to také bude 10 let od začátku provozu sítě a k tomuto výročí přibude také možnost využívat služeb mobilního operátora s výhodným voláním pro všechny a ještě výhodnějším voláním pro odběratele bezdrátového internetu.