Archive for Květen, 2013

Kvě 13

Byl rozšířen ceník o tyto body (výtah), celý ceník včetně nových služeb naleznete zde

…..

Při přechodu z 2,4GHz na 5GHz u stávajících klientů je konfigurace v ceně doporučeného hardware viz níže a další poplatek se nevybírá. V případě přechodu na 5GHz a předplatného lze využít možnosti získat zařízení zdarma (viz níže) vždy pouze ke konci předplaceného období.

U všech tarifů je možnost získat zařízení zdarma, měsíční cena se pak navyšuje o 50Kč a vzniká závazek (smlouva) na odběr služeb v délce 24 měsíců. Např. Internet Home 8Mbps při inkasní platbě poté stojí 370Kč, vzniká závazek na 24 měsíců a zařízení získáte zdarma.

Předplatné lze kombinovat s možností získat zařízení zdarma.

…..

U všech tarifů je možnost rychlost uploadu zdarma navýšit až na úroveň rychlosti downloadu, která odpovídá názvu tarifu. Standardně jsou tarify nesymetrické 1:2.

…..

Jabber server 0Kč

Anonymní FTP server 0Kč

Využívání rodičovské kontroly připojení k internetu 0Kč

…..

Odvirování pc 500Kč/hod

Konfigurace domácí sítě (pouze software) 150Kč/hod

Konfigurace domácí sítě (software i hardware) 300Kč/hod

Záchrana dat z disku (data předána podle objemu a domluvy na vhodném médiu) 1000Kč/hod

Manipulační poplatek v případě poškození disku a nemožnosti obnovy dat 300Kč

…..

Ostatní hardware je nabízen individuálně po domluvě se zákazníkem. Jedná se zvláště o počítače, notebooky, tiskárny a veškeré kancelářské IT vybavení, ať už starší nebo nové, vždy včetně konfigurace pro vaši přípojku v síti AP Lhotka, stačí zaslat požadavek, popř. jen představu a zdarma zpracuji nabídku, ze které si jistě vyberete.

Byla opravena a rozšířena pravidla provozu, úplné znění naleznete zde.

…..

13) Při případných problémech se sítí může uživatel dle vlastního uvážení informovat správce AP Lhotka pomocí e-mailu (info@pripojeni.info) nebo Jabber (pripojeni.info:5222, info@pripojeni.info).  Nebo pomocí SMS na tel. 724957001.

14) Každý uživatel, který chce využívat připojení k internetu se zavazuje uhradit poplatek dle svého tarifu nejpozději k poslednímu dni v měsíci na měsíc následující. Uživatel, který nebude mít k poslednímu dni v měsíci zaplacen internet a přesto jej bude chtít v následujícím měsíci nadále užívat, bude mít připojení zprovozněno za příplatek 50Kč.

15) Všechny tarify jsou řešeny jako předplacené, tj. každý měsíc si dobíjíte „kredit“, který můžete následující měsíc využívat. V případě, že máte předplaceno delší období a rozhodnete se kredit nevyužít, nelze již tyto zaplacené prostředky vracet.


Názvy domén

posted by ivoh
Kvě 11

Zde na síti funguje kromě domény pripojeni.info také doména lhotka.lan, pokud by se stalo, že vám některá z doplňkových služeb (které se budou nadále rozšiřovat) nebude fungovat s názvem pripojeni.info, můžete vyzkoušet zadat místo toho lhotka.lan. Tato „lan“ doména je funkční pouze v místní síti, ne dále v internetu.


Kvě 11

Aktuální služby navíc k běžnému připojení k internetu

Jabber server pripojeni.info:5222 s transportem z ICQ (chat na protokolu XMPP podobný např. ICQ, Yahoo, MSN, atd., transport umí komunikovat s ICQ sítí a existujícími kontakty ve vašem účtu)

Sdílení dat, na serveru data.pripojeni.info / data.lhotka.lan je vytvořen adresář o velikosti 5GB, který je k dispozici pro vás (data můžete nahrávat do složky uploads). Dostat se k němu dá mnoha způsoby, přes ftp (aktivní spojení), připojit jej do windows jako síťový disk (jméno zdroje je data, naleznete jej také ve skupině APLHOTKA, windows sdílení je pouze z vnitřní sítě) a v neposlední řadě se obsah dá vylistovat na web stránce http://data.pripojeni.info/ Odkaz z tohoto výpisu pak můžete poslat svým přátelům, kteří si tato data pohodlně stáhnou. Úložiště slouží ke krátkodobé výměně dat, proto prosím po sobě již nepotřebné soubory smažte. Vše co zde zůstane bude automaticky smazáno jednou týdně. Ideální je mít toto místo trvale připojeno jako disk a v případě potřeby jen kopírovat a posílat :-)