Archive for Duben, 2013


Během včerejšího odpoledne/večera došlo ke krátkému výpadku připojení k internetu, problém byl na straně dodavatele konektivity. Za způsobené nepříjemnosti přijměte omluvu.Jelikož spousta z klientů ještě nevyplnila dotazník spokojenosti s připojením k síti, žádám tímto o doplnění. Vaše přípojky jsou monitorovány na kvalitu připojení a v případě poruchy ihned probíhá komunikace, avšak tímto není možno pokrýt individuální postřehy a pocity z připojení. Tyto informace lze tedy předat pomocí dotazníku, což pak vede ke zlepšení a vaší spokojenosti.

Také prosím o sdělení v případě, že nejste spokojeni s kvalitou připojení, ideálně ihned pomocí sms na číslo technické podpory 724957001. SMS je možno zasílat 24 hodin denně.

Síť AP Lhotka je založena na individuálním přístupu, nejste odkázáni na „anonymní“ linky technické podpory, ale vše se podřizuje vaší spokojenosti a individuálním požadavkům. Veškeré požadavky jsou řešeny ihned, pouze ve složitějších případech až po domluvě (např. porucha vašeho pc, domácí sítě, atd. )


Výměna ukončena

posted by ivoh
Dub 9

Výměna vysílače ukončena


Výměna vysílače

posted by ivoh
Dub 9

Dnes cca od 16.45 bude pribíhat výměna vysílacího rádia na AP1 (2,4GHz). Může dojít ke krátkým výpadkům u klientů na tomto přístupovém bodě. Za případné komplikace ve vašem užívání internetu se omlouvám.Jelikož byly kontaktní informace exportovány z tohoto webu, prosím při případné další změně vašich telefonů, emailů, atd. také o nahlášení na email info@pripojeni.info