Archive for Leden, 2013

Led 26

Právě byla dokončena odstávka serveru a připojení je zase funkční.


Aktualizace profilů

posted by ivoh
Led 25

Začátkem roku  bylo spuštěno rozesílání informací emailem z webu s požadavkem na aktualizaci kontaktních informací v profilu zde na stránkách. Jelikož ne všem dorazila informace jak se do profilu přihlásit z důvodu nefunkčních nebo plných emailových schránek, uvádím toto ještě jednou. Pokud nemáte v emailu v jakém tvaru je přihlašovací jméno a heslo, kontaktujte mne.


Led 22

Pokud jste v posledních dnech zaznamenali zhoršenou kvalitu připojení, je možné, že na Vašich anténách pro příjem signálu je díky počasí silnější vrstva ledu, který zhoršuje signál. Tento problém se projevil u cca 2 klientů na síti.Pokud používáte službu mobilního emailu (např. zdarma u Vodafone), zašlete mi Vaši adresu. Články budou poté rozesílány také na tento email, který dorazí jako sms na Váš mobilní telefon.


Led 21

V sobotu 26.1.2013 dojde v odpoledních hodinách (cca 14-18hod) k přibližně hodinové odstávce serveru zajišťujícího provoz sítě z důvodu nutných oprav. V této době jsou možné výpadky připojení. Za způsobené nepříjemnosti se omlouvám.Počínaje platbami na měsíc únor, zasílejte prosím pravidelné platby na účet číslo 670100-2210104384/6210. Pro identifikaci platby použijte jako variabilní symbol svou ip adresu (identifikace je dostupná pouze ze sítě AP Lhotka). Nově je také možnost využít inkasních plateb. Inkaso bude stahováno z Vašeho účtu vždy k 25. dni v měsíci. V případě takovéto platby je také měsíční částka snížena, viz ceník. Pokud máte zájem o inkasní platbu, zašlete emailem číslo svého bankovního účtu a povolte inkaso pro číslo účtu viz výše. Tyto informace s číslem účtu naleznete také na stránce s informacemi k platbám.Pro všechny klienty sítě AP Lhotka je nyní k dispozici bezplatná služba pro filtrování nevhodného obsahu internetu. Pokud chcete takto zabezpečit pc svých dětí, nastavte v prohlížeči spojení přes proxy 10.153.24.1 port 3131. Namísto nevhodných stránek se zobrazí pouze upozornění. Filtrování funguje na základě vyhodnocování textového obsahu stránky a klíčových slov. Nejedná se tedy o seznam zakázaných webů, ale o zhodnocení každé stránky zvlášť. Pokud byste měli problém s nastavením, kontaktujte mne.
Ivo Hajný