Archive for the ‘Novinky’ Category


Dnes 25.9.2020 od 8:00 do 13:30 probíhá údržba distribuční sítě elektrické energie v části Lhotky. Připojení k internetu může být v té době přerušeno.


Dub 21

Byly vydány nové všeobecné podmínky s platností od 1.6.2020, nelznete je v sekci Dokumenty nebo zde


Web update

posted by ivoh
Dub 19

Po delší odmlce došlo k údržbě webu, novinky jsou opět dostupné a web funguje na původní adrese www.pripojeni.info, momentalně hostováno na pipni.cz


Odstávka web služeb

posted by ivoh
Čvc 24

Vzhledem k útokům na web server byly stránky přemístěny dočasně na tuto adresu pripojeni.aplhotka.net

Nejedná se o podvrženou stránku


GDPR

posted by ivoh
Kvě 22

Od 25.5.2018 vejde v platnost nařízení EU ohledně zpracování osobních údajů známé jako GDPR. K tomuto je nyní v sekci dokumenty nově dostupný odkaz na přehled zpracovaných osobních údajů.


Lis 6

Momentálně probíhá nutná údržba sítě z důvodu aktuálního zhoršení stavu. Opravováno je: páteřní připojení do internetu, ftp server.


Čvc 5

Odesílání pošty přes smtp je dočasně mimo provoz. Po obnovení budete informováni. Za omezení se omlouvám.


Čvc 1

Vzhledem k nutnosti respektovat aktuální stav zákonů ČR, byly aktualizovány všeobecné podmínky, kompletní znění naleznete zde na webu v části dokumenty

Účinnosti nabývají 1.8.2016

Veškeré možnosti se proti této změně odvolat naleznete uvedené právě ve všeobecných podmínkách.Stále častěji se stává, že dojde k vyčerpání limitu počtu současných spojení do sítě internet. V současné době je nastaveno pro každého uživatele 500 současných spojení, které může navázat. Nicméně s rostoucím počtem připojených zařízení v domácích sítích (pc, notebooky, telefony, tablety, tv, atd..) je u některých uživatelů tento limit občas vyčerpán. Pokud k tomu dojde, všechna další spojení jsou blokována, dokud nejsou řádně ukončena předchozí. To se může projevit delší odezvou např. při prohlížení webu, tj. kliknete na odkaz, zdánlivě se nic neděje a po chvíli ihned vše najede nebo v horším případě internet nefunguje vůbec.

Jestliže takovéto chování zpozorujete, kontaktujte mne prosím za účelem kontroly vaší přípojky.

Tento limit není stanoven bezdůvodně, je pro vaši ochranu. Velmi často se stávalo, pokud byl pc zavirovaný nebo byl nesprávně nastaven některý z p2p programů (torrent), došlo k zahlcení sítě a tím snížení kvality připojení nejen u postiženého, ale i u ostatních uživatelů.


Servisní SMS brána

posted by ivoh
Led 26

Vzhledem k nevyužívání servisní sms brány, bude číslo +420799795758 k dnešnímu dni zrušeno. Nadále zůstávají v provozu ostatní čísla. Servisní linka +420555444389 a obecný kontakt +420724957001 nebo VoIP +420910113253